Liczą się nie tylko usługi...
Liczą się nie tylko usługi...

Współczesne zakłady kosmetologiczne cieszą się ogromną popularnością wśród wielu kobiet, a niekiedy nawet i mężczyzn. Właściciele takich gabinetów pieczołowicie dbają o wysoką jakość oferowanych przez nich usług – zarówno o wykwalifikowany personel, jak i porządny wystrój wnętrza zakładu oraz o dobrą atmosferę w zespole. W końcu klienci odwiedzają salony urody po to, żeby złapać oddech, zrelaksować się pośród natłoku obowiązków, dlatego jakość świadczonych w tego typu salonach usług musi być naprawdę wysoka, a uniformy noszone przez kosmetyczki – nienagannie czyste.

Nie tylko dobry styl

Specyfika pracy każdego zakładu kosmetologicznego polega na stosowaniu licznych środków chemicznych, takich jak kleje czy lakiery do paznokci, kremy, podkłady do twarzy oraz tusze do rzęs. Bez względu na to, jak ostrożnie się pracuje, wszystkie te substancje mogą pozostawiać wyjątkowo uciążliwe plamy na odzieży, które bardzo trudno później wywabić. Dlatego właśnie większość zakładów zaopatruje swój personel w specjalne uniformy kosmetyczne, dzięki którym, żadna kosmetyczka nie musi martwić się poplamieniem własnych ubrań i w spokoju może wykonywać swoje obowiązki. Jakby jednak nie było, salon kosmetyczny to nie zakład malarski, dlatego o każdy fartuszek kosmetyczny trzeba odpowiednio dbać, czyszcząc go regularnie chemicznie lub wrzucając go do zwykłej pralki. Żeby wywabienie uciążliwych plam było możliwe, pranie należy przeprowadzać w minimum 40 stopniach, dlatego każdy fartuch dla kosmetyczki powinien być wykonany z materiałów, takich jak bawełna i poliester, które można prać w takiej temperaturze. Tkaniny, o których mowa to nie tylko gwarancja trwałości, ale także pewność odpowiedniej wygody noszenia, którą warto zapewnić kosmetyczkom w trakcie pracy.

Nie tylko dla kosmetyczek

Współczesne gabinety kosmetologiczne, poza standardowymi zabiegami odmładzającymi i upiększającymi, oferują nierzadko także zabiegi chirurgii estetycznej, które wykonywać może jedynie lekarz mający odpowiednie uprawnienia. W tym fachu liczą się przede wszystkim umiejętności chirurga, natomiast nie wolno zapominać o tym, że powinien on pracować w komfortowych warunkach, jakie zapewnić mu może także odzież robocza. Specjalistyczne uniformy medyczne gwarantują lekarzowi właściwą wygodę podczas wykonywania – trudnej i wymagającej bądź co bądź – pracy. Przeprowadzenie zabiegu chirurgicznego wymaga od lekarza pełnego skupienia, dlatego nie powinien on się martwić uwierającym go fartuchem. Nasze uniformy zapewniają pełną swobodę ruchu oraz dużą wygodę podczas noszenia, a przy tym wszystkim prezentują się także wyjątkowo stylowo, co pozytywnie wpływa na wizerunek danego zakładu.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl